MÖBLER / Bord / Matbord 13982045
nr 1398 2045
Bruno Mathsson
(1907-1988), Sverige
Matbord, Björk / björkrot, Etikettmärk: Bruno Mathsson International. Bredd: 200. Djup: 100 cm, höjd: 70 cm
Kondition: slitage, Fanérskador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 24 maj 2021
kl 19:26:33
22/5 20:53:00
1.500 kr
24/5 19:21:33
Bruno Mathsson
Läs mer om Bruno Mathsson