MÖBLER / Bord / Matbord 16748362

nr 1674 8362

Matbord

1950-tal, teak, med utdragsskivor. Bredd: 127 + 2x47. Djup: 84 cm, höjd: 75 cm

Kondition: slitage

Utrop:

2.600 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 27 januari 2025
kl 20:18:57