MÖBLER / Bord / Matbord 12343426

nr 1234 3426

Matbord

1950-tal, teak, Diameter 120 cm, höjd 74 cm, max längd 252 cm Bord med tre iläggsskivor med bredd ca 44 cm. En skiva med sarg

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:00:42

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 600 kr
  Göteborg 600 kr
  Helsingfors 600 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor