MÖBLER / Bord / Matbord 12343426

nr 1234 3426

Matbord

1950-tal, teak, Diameter 120 cm, höjd 74 cm, max längd 252 cm Bord med tre iläggsskivor med bredd ca 44 cm. En skiva med sarg

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:00:42