MÖBLER / Matsalsgrupper / Matbord 16034497

nr 1603 4497

Matbord

1800-tal, med klaffar & lådor, mahogny. Bredd: 88 + 2x38. Djup: 90 cm. Höjd: 70 cm

Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor

Utrop:

500 kr

måndag 4 mars 2024
kl 19:28:07