GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Mat-/kaffeservis 17187131

nr 1718 7131

Inkeri Leivo

(1944-2010), Finland

Mat-/kaffeservis, 29 delar, Arctica, Arabia

Kondition: bruksslitage, nagg

Inkeri Leivo, finländsk formgivare född 1944, död 2010.

Utrop:

700 kr

Såld:

400 kr

måndag 25 augusti 2025
kl 18:38:32

Inkeri Leivo

Läs mer om Inkeri Leivo
Arabia