BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Malmkrona 13786519

nr 1378 6519

Malmkrona

mässing. Höjd: 41cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

200 kr

måndag 15 februari 2021
kl 20:14:42

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.000 kr
  Göteborg 1.000 kr
  Helsingfors 1.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Mässing