GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Lockurna 13978157

nr 1397 8157

Lockurna

Kina, 1900-tal. Höjd: 50 cm

Konditionsrapport: lock med nagg

Utrop:

1.000 kr

Såld:

6.600 kr

måndag 17 maj 2021
kl 18:14:02