GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Lockurna 13978181

nr 1397 8181

Lockurna

Kina. Höjd: 31 cm

Konditionsrapport: slitage, skador, spricka/ sprickor

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 17 maj 2021
kl 19:34:27