GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Lockurna 5164627
nr 516 4627
Lockurna
17/1800-tal, Kina, Drakmönster i relief, höjd: 58 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 31 mars 2008
kl 17:12:18
300 kr
400 kr