BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstake 4515641
nr 451 5641
Ljusstake
silver, 2-armad, 1930-tal
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 februari 2007
kl 17:33:58
300 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver
Ljusstake
nr 451 5641
Ljusstake
silver, 2-armad, 1930-tal
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 350 kr |
måndag 12 februari 2007 |
Silver
Silver