LIGHTING / Candlesticks & Candelabras / Candlestick 12983063
nr 1298 3063
CANDLESTICK
"Blekingestake", painted, dekor med hästar & fågel. 20th century, height: 60 cm, wear, damages, två pinnar saknas.
"Blekingestake", Bemålad, dekor med hästar & fågel. 1900-tal, Höjd: 60 cm
Condition: slitage, skador, två pinnar saknas
1000
SEK 900
Monday December 16 2019
at 20:26:02
11/12 21:51:55
800 kr
16/12 20:21:02