bakg

  BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 13967045



*

nr 1396 7045


Ljusstakar

Ett par, nysilver. Höjd: 19 cm


Konditionsrapport: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

Sista tid för bud online:

måndag 10 maj 2021
kl 20:38:31


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
4/5 09:48:09 1      Vinnande bud
6/5 22:57:51 2      200 kr
6/5 22:57:51 1      (budbetjänt)


Läs om budbetjänten

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 500 kr
  Göteborg 500 kr
  Helsingfors 500 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ



Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
  • Läs mer...
Nysilver
Legering av koppar, mässing och nickel. Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS. Nysilver kan även vara ett begrepp för när tex bestick är pläterade med silver i ytan och har billigare metaller i stommen.
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljusstakar ljusstake nysilver pläter




Ladda ner broschyr