BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 15084137

nr 1508 4137

Ljusstakar

ett par, barockstil, trä, bemålade. Höjd: 20 cm

Kondition: slitage, skador

måndag 12 december 2022
kl 20:49:21