BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Ljuskrona 1866039

nr 186 6039

Ljuskrona

Ryssland, Förgylld brons, 1800-tal, för 18 ljus, H75

Utrop:

10.000 kr

Såld:

15.000 kr

måndag 21 oktober 2002
kl 18:00:00

19/10 21:10:26 1      9.000 kr
21/10 13:53:02 2      ledande budet*