BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Ljuskrona 6662504
nr 666 2504
Ljuskrona
Gustaviansk stil, 1800-tal, höjd: 110, diameter: 80
Kondition: skador
Utrop:
18.000 kr
Såld:
20.000 kr
måndag 8 november 2010
15.500 kr
15.100 kr
16.000 kr
16.700 kr
ledande budet*
17.600 kr
Den Gustavianska stilen