KONST / Litografier / Litografisk affisch 13591447

nr 1359 1447

Litografisk affisch

Galleri Maeght, Steinberg. Ej signerad. Motivet: 78x58 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 9 november 2020
kl 20:05:20

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor