KONST / Litografier / Litografier 16218303

nr 1621 8303

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Litografier, 2 st, Signerade ej numrerade, yttermått inklusive ram: 40x53 cm

Kondition: 1 glas skadat

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 20 maj 2024
kl 20:31:19

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl