KONST / Litografier / Litografi 10132295

nr 1013 2295

Litografi

Gamla Polishuset, Kronoberg, Kungsholmen, signerad, 9/250, motivet: 54x31

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 januari 2016
kl 18:55:51

15/1 00:21:38 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm