KONST / Litografier / Litografi 15846199

nr 1584 6199

Erland Cullberg

(1931-2012), Sverige

Litografi, Signerad, ej numrerad, figurer. Bildmått: 22x31 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 cm

Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.

Utrop:

500 kr

måndag 11 december 2023
kl 19:04:28

Erland Cullberg

Läs mer om Erland Cullberg