KONST / Litografier / Litografi 15846199
nr 1584 6199
Erland Cullberg
(1931-2012), Sverige
Litografi, Signerad, ej numrerad, figurer. Bildmått: 22x31 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 cm
Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.
Utrop:
500 kr
måndag 11 december 2023
kl 19:04:28