GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Lerkrus 9517319
nr 951 7319
Lerkrus
Antik, glaserat gods, höjd: 57 cm
Kondition: slitage, nagg
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 30 mars 2015
kl 18:54:57
30/3 18:38:12