BELYSNING / Väggbelysning / Lampetter 14598485
nr 1459 8485
Lampetter
Ett par, Gustaviansk stil, Reiners möbelfabrik Mjölby, trä. Etiketterade, Höjd: 60cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 april 2022
kl 19:19:03
4/4 18:05:50
500 kr
4/4 19:14:03
Den Gustavianska stilen