MÖBLER / Bord / Lampbord 14109304

nr 1410 9304

Lampbord

Ett par Rotting / kakelplattor. Bredd: 51, djup: 51 cm, höjd: 47 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 9 augusti 2021
kl 19:12:38