MÖBLER / Bord / Lampbord 14278204
nr 1427 8204
Carl Malmsten
(1888-1972), Sverige
Lampbord, Stämplad, Åfors, 47, djup: 38 cm, höjd: 54 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 20:17:10
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)