SILVER OCH METALL / Koppar, Mässing & Tenn / Kuverttallrikar 16993289
nr 1699 3289
Kuverttallrikar
6 st, Firma Svenskt Tenn, 1975. Diameter: 27,5 cm
Kondition: slitage, repa/repor
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 maj 2025
kl 20:28:00
30/4 15:05:50
Firma Svenskt Tenn
Kuverttallrikar
nr 1699 3289
Kuverttallrikar
| Utrop: | 700 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 5 maj 2025 |
| 30/4 15:05:50 | 1 | Vinnande bud |
Firma Svenskt Tenn