MÖBLER / Bord / Kuvertbord 14577253

nr 1457 7253

Kuvertbord

Intarsia, med mässingskant, trissor. Bredd: 67 cm. Djup: 69 cm. Höjd: 74 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 28 mars 2022
kl 19:47:56