GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kryddburkset 11031502
nr 1103 1502
Kryddburkset
13 del
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 24 april 2017
kl 20:47:01
100 kr
200 kr