ÖVRIGT / Diverse / Kornischer 14103054

nr 1410 3054

Kornischer

Ett par, Längd: 164cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 9 augusti 2021
kl 19:34:28