ÖVRIGT / Diverse / Kornischer 14103054
nr 1410 3054
Kornischer
Ett par, Längd: 164cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 9 augusti 2021
kl 19:34:28
1.100 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)