KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 13767093

nr 1376 7093

Kopparstick

2 st, Prospect över Narwa. Bladets mått: 28x32-32x44cm, oramade lösa blad

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

450 kr

måndag 1 februari 2021
kl 18:36:02