KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 13767093
nr 1376 7093
Kopparstick
2 st, Prospect över Narwa. Bladets mått: 28x32-32x44cm, oramade lösa blad
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 1 februari 2021
kl 18:36:02
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr