SILVER OCH METALL / Koppar, Mässing & Tenn / Kopparkantin 9647030
nr 964 7030
Kopparkantin
1800-tal, höjd: 42 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 25 maj 2015
kl 18:42:28
23/5 21:08:24
- Klassiska
25 maj
Klassiska
Läs mer om Klassiska