MÖBLER / Bord / Konsolbord 9535344
nr 953 5344
Konsolbord
Sent 1800-tal, stenskiva, längd: 68 cm, djup: 30 cm, höjd: 60 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 april 2015
kl 20:55:06
6/4 19:06:29