MÖBLER / Bord / Konsolbord 14488364
nr 1448 8364
Konsolbord
nyrokoko. Bredd: 72 cm. Djup: 38 cm, höjd: 56 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 14 februari 2022
kl 19:15:24
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)