MÖBLER / Bord / Konsolbord 14156524

nr 1415 6524

Konsolbord

Louis XVI-stil. Bredd: 62, djup: 26 cm, höjd: 75 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 30 augusti 2021
kl 20:52:50