Ã–VRIGT / Vapen & Militaria / Knivar 5577246

nr 557 7246

Knivar

4 st, Ku´kris, Indien/Nepal, längd: 41-46

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

650 kr

måndag 8 december 2008
kl 18:10:38