FURNITURE / Tables / Drop-leaf table 5508488

nr 550 8488

DROP-LEAF TABLE

Lenght: ()

Med låda 1800-tal, längd: 107, djup: 52, höjd: 70

Condition: slitage, skador, spricka/ sprickor

300

SEK 600

Monday November 3 2008
at 16:31:53