MÖBLER / Bord / Klaffbord 10562250

nr 1056 2250

Klaffbord

Mahogny, England, 1800-tal, längd: 57+ 2x28, djup: 82 cm, höjd: 71 cm

Kondition: slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 19 september 2016
kl 20:56:14

19/9 20:51:14 1      Vinnande bud