MÖBLER / Bord / Klaffbord 11676018
nr 1167 6018
Klaffbord
Betsad furu, längd: 90+ 2x25, djup: 59 cm, höjd: 76 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 5 mars 2018
kl 18:42:46
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr