MÖBLER / Bord / Klaffbord 5554431

nr 555 4431

Klaffbord

benavslut med lejontassar, längd: 28+94+28, djup: 50, höjd: 56

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

måndag 1 december 2008
kl 17:32:28