MÖBLER / Bord / Klaffbord 5671094
nr 567 1094
Klaffbord
1800-tal, längd: 94, djup: 60, höjd: 75
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 23 februari 2009
kl 17:56:25
300 kr
500 kr
600 kr
1.000 kr