MÖBLER / Kistor / Kista 6035142
nr 603 5142
Kista
1800-tal, längd: 104
Kondition: skador
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 5 oktober 2009
kl 18:05:42
100 kr
150 kr
200 kr
Pakistanska mattor
Kista
Kondition: skador
nr 603 5142
Kista
1800-tal, längd: 104
Kondition: skador
Utrop: | 100 kr |
Såld: | 250 kr |
måndag 5 oktober 2009 |
Pakistanska mattor