FURNITURE / Trunks / Chest 14666129
nr 1466 6129
CHEST
length: 75 cm. Width: 44 cm, height: 45 cm cm, wear, damages.
Längd: 75 cm. Djup: 44 cm, höjd: 45 cm
Condition: slitage, skador
SEK 250
Monday May 9 2022
at 20:34:04
100 kr
200 kr