ÖVRIGT / Mattor / Kazak 8282005

nr 828 2005

Kazak

tidigt 1900-tal, dubbel bönenisch, 160x250

Konditionsrapport: Jämnt ställvis hårdare slitage, even partly heavier wear, folding wear

Utrop:

6.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 20 maj 2013
kl 19:03:54

20/5 18:58:54 1      Vinnande bud

  • Tema