ÖVRIGT / Böcker & Kartor / Karta 13732028

nr 1373 2028

Karta

"Essinge Villastad No1", 1920-tal, 27x29,5

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 januari 2021
kl 18:24:28

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 250 kr
  Göteborg 250 kr
  Helsingfors 250 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm