MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 14796273

nr 1479 6273

Karmstolar

Ett par, 1950/1960-tal

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 18 juli 2022
kl 18:36:27