MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 14796273
nr 1479 6273
Karmstolar
Ett par, 1950/1960-tal
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 18 juli 2022
kl 18:36:27
100 kr
250 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr