GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kanna 13668182
nr 1366 8182
Kanna
fajans, Rokoko. Höjd: 32 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 december 2020
kl 20:12:46
150 kr
250 kr