BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Kandelaber 13581624
nr 1358 1624
Kandelaber
Nysilver, CG Hallberg, 30-tal. Höjd: 44cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 2 november 2020
kl 18:31:37
2/11 18:07:22
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.