MÖBLER / Soffor / Kanapé 14188469
nr 1418 8469
Kanapé
Sent 1800-tal. Längd: 177 cm
Kondition: fläckar, slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 september 2021
kl 19:27:51
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)