MÖBLER / Soffor / Kanapé 5944100
nr 594 4100
Kanapé
nyrokoko, längd: 200
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 17 augusti 2009
kl 17:52:17
1.000 kr
800 kr
1.000 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.800 kr