GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Coffee set 10895443

nr 1089 5443

COFFEE SET

11+ 12 pieces, 1950s, en kopp med nagg.

11+ 12 delar, 1950-tal

Condition: en kopp med nagg

600

SEK 300

Monday February 13 2017
at 19:39:00

11/2 17:16:30 1      Vinnande bud