GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Kaffekoppar 11922393

nr 1192 2393

Kaffekoppar

+ tekoppar. Rörstrand, tidigt 1900-tal, 42 delar

Kondition: nagg

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 2 juli 2018
kl 20:51:22

Rörstrand