GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Kaffekoppar 11119331
nr 1111 9331
Kaffekoppar
10 st, Rörstrand, 1800-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 29 maj 2017
kl 19:44:20
700 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
Rörstrand